Nie można wybrać wielu elementów w działaniu iteracyjnym

0
Cześć deweloperzy Mendix,   Mam iterację w Mendix z kilkoma działaniami. We wczesnych wersjach Mendixa mogłem z łatwością wybierać wiele czynności za pomocą myszy. Jednak w wersji 10.6, gdy próbuję wybrać wiele działań, cała aktywność iteracyjna się przesuwa.   Więc moje pytanie; jak mogę wybrać wiele elementów w iteracji w Mendix Studio pro 10.6? Dzięki,styczeń
asked
2 answers
0

Hi Jan,

 

A bit of a challenge (perhaps you want to engage the Polish Mx devs), but I got through it with the help of GTranslate.

 

This has been resolved when you upgrade to at least 10.6.8 or when you disable the new Microflow editor.

 

 

answered
0

Cześć Mitchel,

 

Dziękuję za odpowiedź. Niestety oba zalecenia nie zadziałały. Zrobiłem aktualizację do wersji 10.6.10 i dodatkowo włączyłem opcję „Włącz przejście do wersji klasycznej edytora”. Ale mimo to, gdy próbuję wybrać wiele działań w iteracji, cała iteracja przesuwa się do kwadratów, bez wybierania czegokolwiek.

 

Czy muszę zrobić coś więcej niż tylko zaznaczenie opcji „Włącz przejście do klasycznej wersji edytora”?

 

---------------------------

Hi Mitchel,

 

Thanks for you answer. Unfortunately, both recommendations did not work. I upgraded to 10.6.10 and I additionally enabled "Enable switching to the Classic version of the editor". But still, when I try to select multiple activities in the iteration, the whole iteration squares moves, without selecting anything.

 

Is there more that I have to do, than only cheching the "Enable switching to the Classic version of the editor"?

answered